27.12.16

Ve Sense8 Geri Döner

Favori dizilerimden Sense8, xmas özel bölümüyle geri döndü biliyorsunuzdur. Tabii ki yorumlar yine "çok çıplak, çok seksi" şeklinde. İşin o kısmına hiç değinmeyeceğim, çünkü bu bölümde zaten Wachowski bacılarımız birkaç noktada izleyiciye seks konusunda güzel öğütler veriyor. Tabii bunları bize göstermek zorundalar mı, orası halen tartışılıyor, hem de Amerika'da düşünün, ama ben işin daha çosanat tarafındayım (Orgy sahneleri bile sanatsal lan).

Ya bir dizi müzik eşliğinde hisleri bu kadar mı iyi verir, bu kadar mı "yaşıyorsun sen" diye insanı iyi hissettirir, sonra da başka bir sahne ile seni yerden yere çarpar, üzer, sonra aşık eder, sonra yine güldürür, dans ettirir, sinirlendirir, hatırlatır... Gerçekten "his" konusunda büyük işler başarıyor Sense8. Her ne kadar 2. sezonda daha neler göreceğiz pek anlatmıyor bu xmas bölümü, ama umutlarım yeşerdi diyebiliriz.


Yani şu yoruma bir bakın:
Şöyle bir doğum günü partisi izlediniz mi hiç?
Hangi bölüm bu kadar güzel açılmıştır:2. sezona daha var, Sense8'e henüz başlamamışsanız hafta sonlarınızı değerlendirin. Hollywood'un belki de en kişisel dizine banın kendinizi.
Tepkiler: