21.8.10

akrep erkeğine yorumlar


Burcumu takip etmem açıkçası. Acaba bugün başıma ne gelecek, nelere dikkat etmeliyim diye hiç kasmadım. Hayatım konusunda biraz meraksız bir adam olduğum doğrudur. Bir yerde 5 sene sonraki geleceğimi okuyacağımı da bilsem, hiç bakmayabilirim o sayfaya, o derece. Biraz da kontrolün sanki elimden kaçabileceği korkusu da var.

Ama burcumun özelliklerini taşıyan biri olduğumu her yoruma bakınca görebiliyorum. En kallavisinden AKREP erkeğiymişim :)) Yani sırf o tarih aralığında doğdum diye mi böleyim, işin bu kısmını merak etmiyor değilim ama burcumdan memnunum. Bir erkeğe yakışan tarafları var. Kötü tarafları da var elbette ama örneğin diğer burçlara bakınca Akrep iyiymiş ya diyorum. Zaten blogun az biraz takipçisiyseniz anlamışsınızdır akrep olduğumu...Yorumları ekşiden kopyalıyorum :))

*inatçı, gözükara, bildiğini yapan, kıskanç, kendini beğenmiş, ukala tavırlarının olduğu fakat sevilip içine sokulası tavırlarının yanında önemsenmeyecek özellikleridir.

* sanılanın aksine çok güçlü değildir. birçok şeyi içine atar, dışarıya belli etmez. güçlü görünür dışarıdan ama yalnız kaldığı zaman ağlar sessizce. kimine göre kötü olarak bilinen tüm özelliklerinin aksine çok duygusaldır. ondandır bu kadar kolay ağlaması. ama bunu da kendi kendine yaşamaya sever. o yüzden kapalı kutudur. mükemmel bir sevgilidir. sevdiğine bunu çok iyi hissettirir. birgün bitse bile bu ilişkisi, karşı taraf ne kadar gurur yapıp dönmese de; onun için her zaman mükemmel olacak olan sevgili, yine akrep burcu erkeğidir. işte bu kadar yer eder sevdiğinin aklında, kalbinde, hatıralarında.

*bile bile lades demekten keyif alacağınız tiplerdir. inatları ve bu inatlarını en çok kendi iç dünyalarında kurguladıklarını söylememek, susmak konusunda kullanmaları sinir eder. sakinliğinizi zorlamaktaki inatları da buna dahildir. ama onları kendi içleriyle olan çekişmelerinde kendilerine bırakın. sonrasında okadar eğlenceliler ki...

*dostunuz olduğunda; her zaman yanınızda olan, söylediğiniz her kelimeden gerekli anlamları çıkarabilendir bunun aksine en ufak bir olayda akla gelmeyecek şeyleri düşünen, kafasına takan, gerçek olması için uğraşan,suçlayan,en acımasız olabilen,zor durumda bırakan,bütün yolları kapatandır..

*hırslıdır. unlu olmak degil, kalıcı olmak, unutulmamak ister.
sezgileri gucludur. hislerinde genelde yanılmaz. "bu adam kotu" derse o adam kotu cıkacaktır.
hicbir seyi acık acık yasamayı sevmez. kendi dunyasının saklı olmasını ister. zor acılır, zor kendini anlatır, samimi dostlarından bile onu cok tanımayanlar cıkabilir. ama ote yandan dostluga cok onem veren de gene kendisidir. dostlarıyla konusmak/ tartısmak/ paylasmak/ birlikte gulup eglenemek ona keyif verir.
bir dostunun yalanını yakalarsa o dost gozunde bitebilir. iliskilerde seffaflıga cok onem verir. dısarı toleranslı olabilirken yakınına verdigi degeri hak etmeleri gerekcesiyle daha serttir, zira cok deger verecektir.
kusku yasam motivasyonudur. her adımı ihtiyatla atmasını saglar. ama kimi zaman asırı kuskudan kendini yordugu da olabilir.
gururuna duskun bir tiptir.
inatcıdır. dusmanı olursanız acımasız yuzunu de ortaya kolayca cıkartabilirsiniz.
akrep burcu erkegi kendine guveniyle kadınlar tarafından begenilen bir erkektir. o analizci kafası sayesinde karsısındakini cabucak inceler ve anlar.
bu erkek capkındır. bu erkek yakıcıdır. pek cok kadının yasamında iz bırakan iliskilerin kahramanıdır.
cazibeli, seksi, guzel kadınları begenir.
iliskilerinde cinsellige onem verirler.

*şeytan tüyünün varlığının en büyük kanıtıdır bu erkek. (AHAHA İŞTE BUU:))

*her daim depresyonun,intiharın ve iflasın eşiğinde olduğunu düşünen erkektir. bir şeye gerçekten kızdıysa eğer yapılacak en iyi şey uzaklaşıp sakinleşmesini beklemek,en kötü şeyse onu sizin sakinleştirmeye çalışmanızdır .

*megalomanlığımın kaynağı olduğunu düşündüğüm burcum. genellikle akrep burcu kadınını çeker. şıpsevdi olsa da, eğer bu sevgi tutkuya çevrilirse en romantik aşık, olmazsa en odun kişi olur. (HHMMM, SON KISIMDA HAKLIIK PAYI VAR :PP)

*kadınlara düşkündür, ancak kadın düşkünü değildir. tersine yalnızlık en büyük zevklerindedir, hayatına birini dahil etmesi genel anlamda kolay olmaz.

*bunların dışında, evet, aşırı duygusaldır ve açıkcası bunu da kötü bir özellik olarak betimlemek mümkündür.

*çükünü sever.

*takintilidir, bazen cok sabirlidir, bir omur bekler, bazen cok sabirsizdir saniyeler omur gibi gelir.
zordur ama sevimlidir. harbi'sine rastlamak kolay degildir, ama bulursaniz birakmayin. iyi bir baba olabilir. sevgisi merhameti coktur.

*gözlerinin içi gülen, sempatik, yardımsever olan bu adamın içinde bir yerler sizin yaşadığınızdan daha karanlık bir dünyaya aittir. ölüm kelimesi onlara çok yakın durur. hem gerçek hem mecazi anlamda. onlar ölüp, öldürüp, küllerinden doğar hep.

*yaşadığı her şeyden ders çıkaran insanlardır.
sevdiği zaman da inanılmaz sadıktır.
hiç bir burç için aşk ve sadakat bu kadar yakıştırılamazdı herhalde.
olması gerektiği gibidir. kendisidir, "öz"dür her şeyden önce.
dürüsttür.
zevklerine düşkündür. vefalıdır.
bir duruşu vardır hayatta.
dengelidir çoğu zaman.
yaşamayı sever, düzenlidir.
malı kıymetlidir.
acayip tutumludurlar. (BEN DE BU ÖZELLİĞİMİ SONRADAN KAZANDIM SANIYODUM AHAH)
özgürlüğüne çok düşkündür. anarşist bir yanı vardır. hayvanlar ve çocuklarla iletişimi; izleyene keyif verir.

*genellikle (bkz: balık burcu kadını)yla iyi anlaşır. tecrübe ile sabittir.

*sarıldığında, tüm ruhu saran; deli(ci) gözlerin sahibi erkek. (REKLAAM REKLAAAM :P)

*egoları hep tavandır. her zaman sizden üstün olmak isterler. güvenilirdir, sadıktır.

*kiskanc oldugu iddia edilir ama cogunlukla kiskanmaz kiskandirirlar. (AYNEN :)))

*bilmedigi konu, detay, olay yoktur.

*(bkz: tespit insanı)

*milyonlarca saat tartışabilen erkektir.

*kafalarina bir sey koyduklari anda hedefe kitlenmis bir fuze gibidirler. yaptiklari her seye tutkuyla bagli, iclerinde firtinalar kopsa bile yuzeyde hep dingin, hep birkac adim sonrasini planlayarak yasayan, zeki ve genelde cok cekici erkeklerdir. onlarla pazarliga girmeyin kaybedersiniz, cok basarili muzakereciler bu adamlardan cikar. (PAZARLIĞA GİREBİLİRSİNİZ ASLINDA, GERİ DOĞRU :))

*ayrıntılı bilgi için (bkz: fucking machines)

*sevdigi insani* deliler gibi seven vede bunun neticesinde hayvanlar gibin azan insanlar. (HASHDASUHDASD)
Tepkiler:

2 yorum :

LoLLa dedi ki...

pehh :p
gicik olurum akrep erkegine hih!
uzuldun mu :)))) evet de evet de :))))

mujukkkkk canima .)

Volkan dedi ki...

EVET EVET EFEET :D mutlu oldun mu :))
gıcık olurmuşmuşmuşşş. görüşürürrrrzzzzz hııhhmm :O