28.1.10

MiM - 7 maddede Kendim

Favori kitaplarımdan olan Kürk Mantolu Madonna Mim'lemiş beni, teşekkür ederim :)

Kendimi 7 maddede anlatacakmışım.

Öncelikle belirtmekte fayda var ki, 7 çok az :PP anlatamam tam olarak ama şöyle bi özetlersem:

1- Çok çabuk öğrenemez ama öğrenirse çok hızlı öğrenenden daha iyi öğrenir bir yapım var. Tabii çabuk öğrenememe durumu konudan konuya değişir. İlgi alanımdaysa daha çabuk ama genel olarak, hayatı öğrenme konusunda çok hızlı değilim. Biraz müsibetlerle, felaketlerle kendime gelirim.

2- Entertainment söktörü altında ne varsa, onlarsız yaşayamaz bi kişiliğim var. Okuma yazma bilmeden oyun oynamaya başlayan, ingilizce bilmeden metal dinlemeye başlayan, Türkçe'ye hakim değilken yazmaya başlayan, daha görmeyi bilmiyorken izlemeye çalışan vb. biri olarak büyüdüm (maalesef ekini buraya koyamadım).

3- Çalışmayı da, uykuyu da, tembelliği de, para kazanmayı da, yemeyi de, biriktirmeyi de, tüketmeyi de, üretmeyi de aynı potada eritmeye çalışan bir yaşam formuyum. Sonum ne olur göreceğiz.

4- Kesinikle hayalperest. Hiç depişman değilim.

5- Bir tarafı büyük, bir tarafı çocuk. Çocuk tarafı biraz daha ağır basıyor. Bazen nerde, ne zaman hangisi devreye girmeli karıştırırım, komik anlara sahne olur etrafım. Sevdiğim bir yönüm.

6- Haklıysam, biliyorsam, son derece ukala, gıcık, fena, irrite biri olabilirim. Tam tersi melek, sevecen, pamuk şeker de olabilirim. Karşı tarafın gözümdeki yerine göre değişir.

7- "Çok kompleksim yeaaa, kimse beni anlamıya yeaaa" filan değilim. Gayet basittir olayım. Köklerin bi kısmı eski topraklardan beslenir, bi tarafı da yeniden. Bu kadarı bile yeterliydi aslında :))

Bu Mim de o zaman kokuların kokusu Mademosiselle Coco'ya gitsin.
Tepkiler:

6 yorum :

Mademoiselle Coco dedi ki...

:))

Volkan dedi ki...

gerçi koku dedik ama umarım oradan geliyordur yoksa iyi yamulurum :)))

Mademoiselle Coco dedi ki...

Yaa... Tabii böyle bir parfüm de var ama. Bizim isim oradan değil de seni kıracağıma kafamı kırarım, öyle olsun.

Volkan dedi ki...

hadi ya :( merak ettim nerden geldiğini şimdi

Kürk mantolu madonna dedi ki...

teşekkürler cevaplaman için :)

Volkan dedi ki...

rica ederim ;)