9.12.09

RAMMSTEIN ve METALLICA'yı aynı anda izler miyiz bu yaz?

Cevap evet. Bu yaz ortalığın ***** konacak resmen sayın metalsever vatandaş. Bak bu haber hafifmüzik'te bile yok ahhaa :)

Bildiğiniz gibi sonisphere fest, bu sene takvimine Türkiye'yi de aldı nihayet 25-27 Haziran. Kendileri kimdir derseniz geçen seneki Metallica konserini izletenler der ve şu adrese önce bir bakmanızı öneririm:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sonisphere

* Metallica
* Slipknot
* Korn
* Down
* Lamb of God
* Kamelot
* Die Toten Hosen
* The Prodigy
* Anthrax
* In Extremo
* Machine Head
* Soziedad Alkohólika
* Gojira

gibi grupları yurt dışında güzelce bi gezdirdi (UK kısmına gidin wiki den bakın abow olun).

Bu sene işe şöyle bir şey var:
In an interview with Stuart Galbraith before the 2009 events, he mentioned that he would like bands such as AC/DC, Iron Maiden, Muse or Foo Fighters to headline the 2010 event.On December the 7th it was revealed on Sonisphere's twitter account that there would be 11 legs in 2010, though the locations are still undisclosed.

On Monday 7th December 2009, the organisers at Sonisphere revealed that they will be making "a major announcement" at 6pm GMT on Wednesday, 9th December. Similarly, on the official Iron Maiden website, the homepage displayed a banner that reads "Watch this space - Wednesday 9th December, 6pm GMT". This appears to confirm Maiden as the main headliner for Sonisphere 2010.

Öncelikle ACDC iptal. Onu geç. Ayrıca Iron Maiden da gelmiyor İstanbul'a onu da unuttun. Ama burada olmayan Rammstein'ı ekleyin, Anthrax'ı ekleyin, belki Heaven&Hell'i ekleyin, Mastadon ekleyin, Volbeat ekleyin, SLAYER ekleyin ve Metallica ile kısık ateşte pişirin (ve daha bi sürüsü yan malzeme var). İşte size "ölüm randevunuz"... Tabii bunlar "kulağımıza" gelenler, bi kesinlik yok ama Metallica ve Rammstein'ı izleyeceğimiz neredeyse gerçek. Takipte kalın...

http://www.sonispherefestivals.com/

Tepkiler:

3 yorum :

karbonat erol dedi ki...

Metallica son geldiğinde,konser sonunda Lars en kısa sürede geleceğiz geyiği döndürmüştü klasik olarak..Haybeye konuşmamış bu sefer sanırım. xD

Sycorox dedi ki...

ahannesquuu denir bu habere,bekliyoruz bekliyoruz:)

utku dedi ki...

27 Haziran'da LYS sınavı var. İçli içli ağlayasım geliyor böyle olunca.