8.12.09

"Ölmeden önce Cameron Diaz bana ..."


UASHDASHD... MUAHUAHUHAUA.... AHAHAUHAUH... YUHUAHHUA
ellahım yarrappim. nasıl güldüm nasıl güldüm az sonra okuyacağınız habere.
bu kadar komikse bu haberler, tüm gün bu magazin haberlerini okuyabilirim audhaa


Hollywood’un şımarık sarışını Cameron Diaz son oynadığı filmde lösemi hastalarını konu olan bir film çevirdi. Ardından da dünya genelindeki tüm lösemili çocuklara yardım amacıyla düzenlenen kampanyalara katıldı. 36 yaşındaki yıldız bu arada son günlerini yaşayan 15 yaşındaki Avustralyalı Josh Morten ile de el uzattı.

Hayatın son günlerini yaşayan çocuğun son isteğini “her şeyi göze alarak” gerçekleştireceğine dair söz verdi. Artık yataktan kalkamayan çocuk son isteğini ailesine bildirdi. Cameron Diaz’ın kendisine “oral seks” yapmasını istiyordu.

Aile de Cameron Diaz’ın danışmanlarıyla irtibat kurdu. Ancak küçük çocuk geçen hafta hayatını kaybetti. Aile çocuklarının ölümünden sonra bir basın toplantısı düzenleyerek ünlü yıldızı eleştiri yağmuruna tuttu.

Yaptıkları açıklamada, “Oğlumuzun son isteğini yerine getireceğine söz verdin. Ama bize sürekli meşgul veya müsait olmadığı söylendi. Cameron’un davranışından ötürü çok üzgünüz” sözlerine yer verdi.Lan o nasıl çocuksa, ölürken bile insanın aklı çükünde olur mu? Diye düşündüm de, olur ya uahushua. Ölmeden önce son bir kez Megan Fox, yok olmadı Monica Belluci ile beraber olayım da toprağa karışayım gübre olayım" şeklinde bir dileğim olabilirdi ama sanmıyorum ki ailemin, bu dilek olmazsa kalkıp basın toplantısı yapsın, hayırsız aileee auhuaasdas.... "Çocuumuzu yalıcaksınız didin, hanım didik böğrümüze bastık ama yalamadın sen bizim çocuuu yani çok üzgünüz, bak öldü yavrım. getii getiii" auıshdıa
Tepkiler:

3 yorum :

cAt dedi ki...

yuhhh... gerçek olamaz dimi bu :S

Volkan dedi ki...

sanırım doğru bir haber cAt :))

IMPERATOR CAESAR FLAVIVS PIVS FELIX VICTOR MAXIMUS AVGVSTVS dedi ki...

dava açsınlar bence, o çocuk kesin reddedilmenin acısından ölmüştür. Ne adi karıymış, küçücük çocuğunu pisinden ne olu--asfksdh. Yuh ulan.