11.7.09

gidiyore, taşınıyore, amine...

Ofisi taşımıştık, şimdi sıra kendi evimde. Ağustos başına kadar taşınmış olcam. Bugün şöyle kıyıboylarındaki evleri araştırmak için çıktık. Off ne yorucu işmiş ya. ayaklarım şişti. İnternetten de keşke ev siparişi filan verebilsek, sepete ekleyebilsek...

Hala evlerini bekara, öğrenciye, erkeğe vermem diyenler de yok değilmiş. Hangi devirde yaşıyoruz yahu? Bekar olsa nolcak ki? Bekarlar otelde mi kalmalı? Evine mi zarar verir? Evli çiftler evde ip yumağıyla oynar di mi? Neyseeee

Büyük olasılıkla Ortaköy semalarından artık sizleri selamlayacağım. 2 şık arasında kaldık, ikisi de istediğimiz fiyat, birisi çok geniş, 2 tarafı da balkonlu, eşek gibi güneş alıyor, havadan ama manzara yok. Diğer şık buradan bi 7-8 dakka uzaklıkta, mini bir yokuşu var ama Ortaköye kuşbakışı bakıp boğazı görebiliyorsun büyük ölçüde. mutfak ve banyosu da gigantic. Benim oyum buraya ama bakıcaz işte. Off oofff o manzarada ne rakı balıklar, ne şarkı dinlemeler, ne ayakları dışarı uzatıp uyumalar yapılır annatamam. Eee taşınma partisine kimler geliyo? NoStaticcim?
Tepkiler:

2 yorum :

tikola nesla dedi ki...

tasinmak zor is, kolay gelsin. moral olacaksa soyleyim, sigara icene ev vermiyoruz'u da duymuslugu var kulaklarimin trans-atlantik bir maceramda.

Volkan dedi ki...

teşekkürler. zor iş gerçekten. sigara içmediğim için (hiç) çok koymazdı o bahane ama ev sahiplerinin mantığını anlamak her şekilde güç :)