27.6.09

Megadeth'ten Headcrusher

Babaların son albümü Endgame'in eli kulağında. Albümden Headcrusher daha önce nete çok kötü kalitelerde düşmüştü ama ilk kez Vancouver'da çalındı bir kaç gün önce.

Valla ses kalitesi çok iyi olmasa bile bana bir hayli hoş geldi parça. Ki muhtemelen albümün en iyi parçası değildir. Bundan daha iyi en az 3 parça daha vardır. Yani umutluyum Endgame'den. Andy Sneap, kutsal dokunuşunu bu albümde göstermiştir de leziz bir albümle karşılaşırız, süfer olur. GOD SAVE THE KING. amin.

Tepkiler:

2 yorum :

tikola nesla dedi ki...

Yeniden dogdu, eski deccalvari sarkilari konserlerde calmaz, ateist gruplarla boy gostermez oldu. Kendi 15 kere rehabilitasyona girdi cikti, colugumun cocugumun rizkini meth'e yediriyorsunuzdur suursuz herifler diye gruptan nice yigitler kovdu. Metallica debut'sunde orda olamadi diye yillar yili hincin dibine vurdu, cogu muzisyeni teknik direktor gibi sezonluk aldi aldi, yolladi. Bir de utanmadan Freidman icin iyi adamdir diye kestirip atti. Mikrobu alan yine de vazgecemiyor, bu ne adamdir. Hastasiyiz.

Volkan dedi ki...

hahaha. valla aynen. daha neler neleri var hatta. some kind of monster'da kedi gibi zırlıyordu. Ulan sen bir kaç tanrıdan birisin, nasıl ezik ezik zırlarsın. RiP gibi full arıza, en zor coverlanan parçaları yaparsın... Hatası çoktur Dave'in ama In Dave We Mega her zaman :)))