24.2.09

Yerin Dibine Geçtiğim Anlar #1


Her insan gibi benim de çok utandım, ulan şu yer yarılsa da balıklama atlasam içeri dediğim bi çok an oldu. Aklıma biri gelmişken şu seriyi bir başlatayım en iyisi :)Ben Bir Gün Otobüsteykene...

Yaş kaç pek hatırlamıyorum ama Ortaokula gidiyordum sanırım. otobüsteyiz. Yanımda da yiğen var. O da benim kadar ufak. Böyle bildiğin salağız ama :) nerden bir bela bulsak da kasıyoruz resmen. Sarıyer'e doğru gidiyorduk sanırım Taksim'den. Otobüsün en arkasındayız. Ikarus'lar var tabii o zaman. Arkası böyle cam. Otomobillere dil çıkıyoruz, "ağzını yırtarımmmm senin" gibi hareketler yapıyoruz. Bazıları hiç sallamıyo, bazıları gülüyo, bazısı da işaret parmağını sallayıp küfrediyo ama bizim keyifler gıcır, çok eğleniyoz "Olm bak gördün mü adam ne didi haheheue" diye zaman geçiriyoruz. Sonra über salak ben dibimize sokulmuş bir başka otobüsün şoförüne orta parmak çıkarıyorum, nahhhhh yapıyorum hahahaha. Ulan yazarken bile utanıyorum :)

Neyse, şoför bi kere uyardı eliyle "Yapmayın bak oraya gelirsemmm" diye ama sallamadık. Sanki biz uzaydan adama elle salıyoz ya, gelemez yanımıza gibi bi düşünce var kafalarda. Ben devam ediyom tabii, yiğen de gaza geldi o da kol filan çıkarıyo. Ben bir anlık böyle gözlerimi başka yöne çevirdim, otobüs durmuştu sonra tekrar arkama baktım, ulen şoför yok yerinde!!!

Dan dan dann dannn, bi gerildim tabii, baktım bizim otobüs tam kalkacakken durdu. Arka kapı çotonkkk diye açıldı.


Bi baktım basamaklarda şoför. Allah dedim, bittin olm sen Volkan. Adam içeri girdi, bana bi tokat çaktı, bi de piç dedi, arkasını döndü ve gitti hahaha. Otobüsün içerisindekiler bana bakıyo tabii. "Şoför çocuğa niye vurdu şimdi durduk yere acaba" diye düşünüyolar tabii bu esnada. Masumum ayağı yapcam ama o kadar karışık duyuglar yaşıyom ki rol de yapamıyom. Ben bir kızardım, bir bozardım. Diyeceksiniz ki "yiğen nerde?" Evet, o göt de açılan otobüs kapısının arkasında saklandı!!! Bildiğin sattı adi herif ve kurutldu. O gün çooook utanmıştım. Bir daha yapmadım zaten. 2 durak sonra da utancımdan indik. Başka otobüsle, mum gibi gittik Sarıyer'e.
Ulan ne şoförmüş hee, hiç de şakadan anlamıyomuş. Odun. huh!
Tepkiler: