21.1.09

Nifret etmek...


Siz de yapın arada sırada, oturun, açın Word'ü ve o anda nefret ettiklerinizi dökün. Sonra koyun bloga, link verin bakalım :P


-Yağmurlu günlerde insanlarla "şemsiye savaşları" yapmaktan nefret ediyorum. Yok şu ucu onun kafasına değecek, yok orası adamın gözüne gircek" diye diye sinir krizleri geçiriyorum dar istanbul sokaklarında, sonra kapatıyorum şemsiyeyi ve ıslanıyorum.


-minimum düzeydeki para üstlerini vermeyen restorant, cafe ve marketlerden nefret ediyorum. Tamam hakkım olan parayı isteyemiyorum çoğu zaman (bazen de sanki 50ytl'mi almış gibi köpürüyorum hehehe) ama bu demek değil ki üstüne konasın kasiyer kız? Yolarım seni allahıma hee :P Ben sana eksik para verim, yiyo mu?


-Dolmuşlarda yüksek sesle konuşan 2şerli gruplara fitil oluyorum. Lan zaten 7 kişiyiz, bizene biz 5 kişinin 2 kişilik özel hayatından. "ya oraya gittim o gelmedi şu şuna pandik attı, bu onu öpmüş, bak açmıyo görüyon mu, var bişi ah hah"... heee var ulan! yiyolar senin hatunu stadyumda! Bi sus da... Zaten 8 dakka yol. kapa **** ağzını.


-"Başka bişi lazım mı abi" diyen esnafın donuna el bombası atasım geliyo. Al ulan lazım! Lazım olsa isterim tabii. salak mıyım ben. Hani yollarda "selpak lazım mı, CD lazım mı, porno lazım mı" diyen satıcıları anlarım, insanın beyninde kıvılcımlar yaratıp "aa lazım lan harbi" diyip alabiliyorsun da durmadan "Başka bişi lazım mı abi" demenin ne özelliği var sığır! En sonun da dicem "lazım ama söylemem ihihi" sonra da çıkıp gitcem dükkandan.


-jack daniel's sevmeyen herkesten nefret ediyom, hıh! Nasıl sevmiyonuz olm siz JD'ı? "ama yakıyooo"... E o zaman süt iç :))


-Tüm istanbul trafiğinden nefret ediyorum... Resmen boşa harcanan 1-2 saat günde. ister kitap oku ister müzik. avutamıyo beni. Bilim-kurgu filmleri gerçek olsun, artık yukarı doğru büyüyelim, 10 katlı köprüler uçan otomobiller olsun. Blade Runner olsun dünyamız. Çinli kaynasın sokaklar. Ben zaten görmem, oh!


-Adsız olarak bloglara yorum bırakanları. yok dimi bi gmail hesabın? yedik... yusuf seni.


-The Fall gibi, tarihin en harika underrated filmini arkadaşlarına aşılamayan sineseverlerden nefret ediyorum! Boynunuzun borcu lan bu filmi tebliğ etmek. Peygamber mesleği bildiğin. cennetlik olacağız.


-Çok uyumaktan, ama kafayı da aynı şekilde yastıktan kaldıramamaktan da nefret ediyom. Kendimle çelişmekten, sık sık ironi pırtlatmamdan ve niceleri...
Tepkiler: