31.10.08

Site Önerileri


Şöyle bir kaç tane gezmekten hoşlandığım site reklamı daha yapayım...1- Bobiler.org : Ekşi sözlüğün görüntülüsü de diyebiliriz. Yeni bir site olmamasına karşın son zamanlarda popüler olmaya başladı. Nedeni de bazı gazetelerin bu sitelerden çalıntı yapıp kendileri gibi göstermesi. Ha bi de üye sayısı artınca hoş şeylerin sayısı da arttı haliyle ama son aylarda hep aynı karakterlerin üzerine çalışmaları da görmek baymadı değil. Ana sayfaya düşme sistemi değişti, fitil oldum ben. hıh.

Geziniz, orta halli PS bilginiz varsa kusunuz siz de... Bir olayın ardından tonla iletinin siteye giriş yapması başka bir güzel konu. Yavaş yavaş gençlik tepkisini yazarak, çizerek, yazarak + çizerek göstermeyi öğreniyor demektir bu. Bi de ben adam gibi PS öğrensem, neler neler yapcam da :)

Bu arada üyeyseniz harikuleyt'lerinizi bekliyorum, sokadens veren elinizi kırırım ha!


2- Bunlardanistiyorum.com: İlginç bir alış-veriş sitesi. Merak etmeyin son derece güvenilir ve siparişler çok hızlı olarak geliyor. Fiyatları da gayet normal sayılır. Sitenin ilginç yanı böyle çok acayip ürünlere yer vermesi. Örneğin bizim sürekli yaptığımız "hava davulunun" oyuncağı varmış ya. Hem de bildiğin davul sesi vereni. Havada doğru yöne savur, davul sesi duy, süperto. Alacğaım en kısa zamanda. Siz de bakın şuraya


3- +18 İçeriklidir Uyarmadı demeyin:::: 5posta.com : Yeni bir bilgi kaynağı! Blog mantığıyla hazırlansa da çok bilgilendirici şeyler var içeride öyle böyle değil. Biraz tabusuz, biraz midesiz olmanız gerek tabii, ha bir de iş yerinde girmenizi önermem :) Ama "ciddi" bilgilerin komik bir dille anlatılması çok iyi olmuş. Yaran yorumlar da cabası. Bir de SocialClub eki var, feci muhabbetler dönüyor, görmeniz lazım deyip kesiyorum....


4- Muralmosaic.com : Onlarca hatta yüzlerce ufak karelerin yan yana gelmesiyle, bakış açınızı "genişlettiğinizde" göreceğiniz yeni bir imge eminim ki sizi şaşırtacaktır. Çok ilginç, çok yaratıcı ve çok sevimli şeyler var, utanmadan inceleyiniz. Eserler aslında birer "hayat gibi". Çok fazla bağımsız öğeden oluşuyor ama sadece bir araya geldiklerinde "bir""büyük" anlam kazanıyorlar. Görebilmek için sadece biraz uzaktan bakmanız gerekiyor, o kadar.
Tepkiler: