30.10.08

Flash Oyunlar

Mola vermek güzel şeydir. Molaları da daha keyifli geçirmek daha güzel şeydir. Ben genelde Flash oyunlara göz atarım, bazıları resmen bağımlılık yapmakta ama olsun, maksat eğlenmek... Şöyle bir kaç tane önerdiğim var.Desktop Tower Defence: Kendi içinde feci bir stratejisi var. Altı tane silahınız var kullanabileceğiniz. Her birinin kendine has bir hızı, hasar kat sayısı, yerden veya havadan saldırısı ve bunlara bağlı fiyatı var. Seviyeleri arttıkça da özellikleri artıyor. Böyle ekranın soluna doooru bıcır bıcır düşmanlar geliyor (ki böle bonibon gibi düşmana can kurban:P) onların önüne bu silahlarla set çekip, gidecekleri noktaya varmadan hepsini vurmaya çalışıyorsunuz. Artık kaç seviye dayanırsanız... Ben Hard'ta bitiremiyorum oyunu, deli olacağım.

Oynamak için TIKLA ey ziyaretçiiiLine Rider: Yaratıcı dimağlara bire bir. Siz pisti çiziyorsunuz, kıl adamımız kayıyor. ARtık ne kadar fantastik çizerseniz o kadar fantastik kayıyor. İsterseniz kafasını gözünü de kırdırabilirsiniz. DIKLA GELSİN (silver'lı bişi yüklemek isteyebilir, efet diyin)


Dolphin Olympics 2: Ulan bu da çok keyifli bi oyun. Yunusu böle teee uzaya kadar çıkarıyonuz bişiler oluyo, renkler filan derken puan hırsıyla yanıp tutuşuyorsunuz. OYNAYINNNNN

Şimdilik bu kadar, defam etcem sonra...
Tepkiler: